Produkty do samodzielnego oznakowania hal i parkingów
Malowanielinii.pl prowadzi także sprzedaż produktów, dzięki którym możecie Państwo samodzielnie wykonać oznakowanie hal i parkingów.
Specjalne oznaczeniowe taśmy PCVmalowanielinii

Nasze profesjonalne taśmy podłogowe są trwałe, nie rozciągają się podczas aplikacji, a po usunięciu nie pozostawiają uciążliwych śladów po kleju. Dzięki nim w prosty i wygodny sposób własnoręcznie wykonasz oznakowanie poziome.

Dostępne są w pełnej kolorystyce oraz szerokości (docinamy na żądaną szerokość). Przy ich użyciu można wyznaczać: drogi transportowe w zakładzie pracy, drogi transportowe w magazynie, ciągi komunikacyjne dla pieszych. Taśmy oznaczeniowe występują również jako taśmy ostrzegawcze czarno-żółte, które służą do oznakowania wszelkiego rodzaju ruchomych krawędzi (rampy, windy), przeniżeń (belki stropowe, podciągi) i przeszkód na drogach transportowych i komunikacyjnych.

Ponadto w swojej ofercie posiadamy również produkty ułatwiające aplikację taśm, m.in. aplikator do taśm PCV, wałki dociskowe oraz skrobaki i preparaty do usuwania taśm i reszek kleju z posadzki.
Oznaczenia podłogowe 5S
Oznaczenia podłogowe 5S

Oferowane przez nas oznaczenia podłogowe 5S są samoprzylepne, dzięki czemu ich aplikacja nie sprawia żadnej trudności. Dostępne są w dwóch szerokościach – 50 mm i 80 mm. Pomogą praktycznie wyznaczyć layouty i zaprowadzić porządek na produkcji, w magazynie czy warsztacie.

      Standardowe kolory :  żółty  , biały,  czerwony ,  niebieski ,  zielony ,  czarny 


Samoprzylepne znaki BHP
malowanielinii

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również samoprzylepne znaki BHP niezbędne podczas oznakowania hal magazynowych. Pomogą one podczas wyznaczania dróg transportowych, ciągów komunikacyjnych dla pieszych czy stref specjalnych (np. nakaz noszenia kasku). Są drukowane na foliach szablonowych i laminowane specjalną folią poliwęglanową, która wydłuża ich trwałość.malowanielinii malowanieliniiFarba do malowania pasów Linemarker
malowanieliniiFarba Linemarker to wydajny produkt o bardzo dobrych właściwościach kryjących. Idealny do malowania trwałych oznaczeń, odpornych na ścieranie, działanie światła i innych czynników atmosferycznych. Posiada zawór do wykonywania znaków poziomych, można go stosować również w wózkach do oznaczeń liniowych. Umożliwia specjalne oznaczanie linii i znaków granicznych na drogach, parkingach i w obiektach przemysłowych. Jego zmodyfikowana receptura pozwala na szybkie mieszanie farby; dodatkowo jest to produkt nieszkodliwy dla zdrowia. Dostępne pojemności: 500 i 750 ml.

Wózek do oznaczeń Speedliner 2 pro


malowanielinii

Wśród oferowanych przez nas produktów znaleźć można także wózek do oznaczeń Speedliner 2 pro. Jego stabilna konstrukcja to gwarancja spokojnego i równomiernego malowania znaków poziomych, ponadto umożliwia on aplikację bezpośrednio przy ścianach. Jest łatwy w montażu, a dzięki składanemu uchwytowi można łatwo przetransportować urządzenie. Speedliner 2 pro zapewnia równoczesną aplikację z dwóch aerozoli, miejsce na 4 zapasowe oraz komfort użytkownikom prawo i leworęcznym.


Jeśli potrzebujesz malowania pasów o wyjątkowej trwałości lub na nietypowej powierzchni, zobacz, jakie linie specjalne wykonujemy w ramach naszej oferty!