Malowanie linii
Malowanie znaków poziomych - oznakowanie hal produkcyjnych i magazynowych
Malowanie linii

Malowanie znaków poziomych - oznakowanie hal produkcyjnych i magazynowych

Malowanielinii.pl zajmuje się realizacją kompleksowych zleceń na tworzenie graficznych systemów, organizujących sposób poruszania się po obiekcie. Wybierając nasze usługi malowania znaków poziomych, zyskujesz pewność profesjonalnego wykonania zlecenia – nakładane linie odznaczają się wyjątkową trwałością i zapewniają wysoką funkcjonalność. W ofercie posiadamy usługi oznakowania hal produkcyjnych i magazynowych, garaży wielopoziomowych oraz obiektów sportowych.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając odpowiednie metody aplikacji linii dostosowane do podłoża, warunków panujących w obiekcie oraz indywidualnych preferencji klienta. Przyjmujemy również zlecenia na wykonanie oznakowania dróg oraz usuwania starych oznaczeń.

Oznakowanie poziomie hal magazynowych i produkcyjnych

W profesjonalny i funkcjonalny sposób zorganizujemy przestrzeń hal magazynowych i produkcyjnych. Namalujemy linie wydzielające drogi transportowe w magazynie przeznaczone dla wózków widłowych, ciągi komunikacyjne dla pracowników oraz pola odkładcze i strefy wyłączone z ruchu. Wykonamy oznakowanie ostrzegawcze: pasy żółto-czarne wokół ramp, krawędzi i słupów. Naniesiemy również pomocne linie wokół regałów, piktogramy, symbole, napisy, znaki BHP oraz oznakowanie pionowe. Dodatkowo na halach produkcyjnych umieścimy gniazda produkcyjne i pola Systemu 5S. Możemy sami zaprojektować oznaczenia lub wykonać je według indywidualnych życzeń Klienta.

 

Malowanie linii

Elastyczność i wszechstronność

Oznakowanie parkingów wielopoziomowych

Oferta oznakowania parkingów wielopoziomowych obejmuje malowanie pól parkingowych standardowych oraz specjalnych. Wykonujemy poziomą i pionową numerację pól parkingowych i organizację ruchu – nanosimy strzałki, pasy, tablice oraz pasy żółto-czarne na słupach i progach. Oznaczymy także strefy i poziomy parkingu.

Malowanie linii na boiskach sportowych, bieżniach i kortach

Jesteśmy w stanie przygotować powierzchnie obiektu sportowego w sposób zgodny założeniami danej dyscypliny – malujemy linie na boiskach , obiektach, kortach czy bieżniach. Dzięki bogatemu doświadczeniu i nowoczesnym malowarkom możemy nanieść oznaczenia poziome na dowolną powierzchnię – beton, tartan, drewno, trawę – bez ryzyka jej uszkodzenia.

 

Malowanie linii

Malowanie parkingów

Oferujemy kompleksową usługę malowania parkingów w oparciu o dostarczony przez Państwa projekt. To, co odróżnia nas od konkurencji, to najwyższa jakość świadczonych usług oraz wysoka orientacja na klienta. Zawsze mamy na uwadze aktualnie obowiązujące normy, regulacje prawne oraz zasady BHP. Sprawą priorytetową jest dla nas przejrzysta organizacja parkingów oraz jasna organizacja ruchu. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Oznakowanie poziome – malowanie znaków poziomych

Wykonujemy profesjonalne oznakowanie poziome w magazynach, garażach, na parkingach oraz wszelkich powierzchniach przemysłowych gdzie dla zachowania ciągłości pracy i bezpieczeństwa wymagana jest precyzyjna organizacja ruchu.

Należy podkreślić, że oznakowanie poziome odgrywa istotną rolę w kształtowaniu bezpieczeństwa znacząco podnosząc jego poziom. Malowanie znaków poziomych pozwala jednoznacznie określić kierunek ruchu zarówno pieszych jak i pojazdów, przez co wszelkie ciągi komunikacyjne stają się bezpieczniejsze dla ich użytkowników.

Malowanie znaków poziomych – zastosowanie:

 • przejścia dla pieszych,
 • skrzyżowania,
 • przejazdy kolejowe,
 • przejazdy tramwajowe,
 • oznakowanie hal produkcyjnych,
 • oznakowanie parkingów,
 • oznakowanie fabryk,
 • wiele innych.

Malowanie znaków poziomych (oznakowanie poziome) wykonujemy przy użyciu najnowszych technologii i materiałów, wykorzystując wysokojakościowe farby, co jest gwarancją trwałości i widoczności oznakowania. Wykonując oznakowanie hal magazynowych, oznakowanie hal produkcyjnych lub innych obiektów bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy zdobytej w praktyce przez naszych pracowników.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania odpowiadającego Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Nie czekajcie, sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać nas żeby oznakowanie poziome w Państwa obiektach było na najwyższym poziomie!

Znaki poziome – rodzaje:

 • P-1, linia pojedyncza przerywana,
 • P-2, linia pojedyncza ciągła,
 • P-3, linia jednostronnie przekraczalna,
 • P-4, linia podwójna ciągła,
 • P-5, linia podwójna przerywana,
 • P-6, linia ostrzegawcza,
 • P-7a, linia krawędziowa przerywana,
 • P-7b, linia krawędziowa ciągła,
 • P-8a, strzałka kierunkowa na wprost,
 • P-8b, strzałka kierunkowa do skręcania,
 • P-8c, strzałka kierunkowa do zawracania,
 • P-9, strzałka naprowadzająca w lewo,
 • P-9b, strzałka naprowadzająca w prawo,
 • P-10, przejście dla pieszych,
 • P-11, przejazd dla rowerzystów,
 • P-12, linia bezwzględnego zatrzymania – stop,
 • P-13, linia warunkowego zatrzymania złożona z trójkątów,
 • P-14, linia warunkowego zatrzymania złożona z prostokątów,
 • P-15, trójkąt podporządkowania,
 • P-16, napis STOP,
 • P-17, linia przystankowa
Malowanie linii

Malowanie pasów parkingowych

Prawidłowe oznakowanie parkingu ma istotny wpływ na zapewnienie sprawnej organizacji ruchu. Malowanie znaków poziomych ma zapewnić szereg udogodnień wpływających na optymalizację liczby miejsc parkingowych, zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa manewrowania, a także minimalizację ryzyka wystąpienia kolizji. Szczególną rolę odgrywa w miejscach o zwiększonym natężeniu ruchu – w centrach miast, galeriach handlowych czy na lotniskach, w których to należy w szczególności zadbać o trwałe i odporne na ścieranie oznakowania. Malowanie pasów na parkingu to nasza specjalność. Używamy do tego innowacyjnych technik oraz specjalnie przystosowanych farb, zapewniających długotrwały efekt i wyróżniających się dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych.

Oferowane przez nas malowanie parkingów to gwarancja optymalnego zagospodarowania przestrzeni. Wyznaczamy miejsca postojowe dla kierowców, kierunek oraz obszar jazdy. Na życzenie klientów wyodrębniamy część przestrzeni parkingowej dla personelu czy klientów danej firmy. Malowanie znaków poziomych może uwzględniać również wygospodarowanie obszaru parkingu na potrzeby drogi pożarowej. Usługi te realizujemy przy wykorzystaniu sprawdzonych i niezwykle wydajnych technik, gwarantujących precyzyjność, długotrwałe efekty, a także szybki czas realizacji zleceń.

Nasz zespół to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, zaznajomieni z obowiązującymi aktualnie normami oraz rozporządzeniami w zakresie wykonywania oraz odnawiania oznakowania poziomego. Gwarantujemy precyzyjne malowanie pasów parkingowych, zachowując zgodne z normami kształty oraz rozmiary. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze potrzeby naszych klientów, a także przepisy ruchu drogowego oraz wszelkie regulacje dotyczące bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w zakresie malowania pasów parkingowych.

Malowanie linii Zobacz wszystkie realizacje

Zobacz realizacje z malowania

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zeskanuj kod i dodaj nas do swoich kontaktów